Životopis s obrázkem

Životopis s obrázkem

Životopis s obrázkem je vynikající způsob, jak upoutat pozornost zaměstnavatele a ukázat svou osobnost. Váš obličej by měl být dobře viditelný, ale měl by být také dostatek prostoru pro zobrazení vašeho těla a ramen.

Obrázek v životopise by měl být v profesionální kvalitě.

Reklama

Obrázek v životopise by měl být aktuální a měl by odrážet váš současný vzhled. Nezapomeňte na jednoduchost a přirozenost. Zde je několik základních tipů, jak pořídit dobrou fotografii do životopisu. Možná budete muset experimentovat s různými pózami, abyste našli tu správnou. Ale výsledek bude stát za to! Nenechte se unést efektními filtry nebo speciálními efekty.

Vaše obrázek v životopise by měl být aktuální, ne pořízený před několika lety. Mělo by jít o detailní záběr vašeho obličeje, ale velikost by neměla být příliš velká. Obrázek by měl mít čtvercový tvar a neměl by být příliš malý. Oříznutí fotografie může narušit proporce obličeje a způsobit, že bude vypadat zkresleně.

Nejlepší je profesionální fotografie, ale není nutné utrácet peníze za profesionálního fotografa. Profesionální fotografii si můžete vždy pořídit sami. Pro tento účel byste si měli vybrat místnost neutrální barvy s oknem. Měli byste mít také kvalitní fotoaparát.

Obrázek v životopise by měl být v profesionální kvalitě. Nepoužívejte selfie ani klip z dovolené. Místo toho si vyberte obrázek, který ukazuje vaši zralost. Měla by to být vaše jasná a rozpoznatelná podoba.

Při přidávání obrázku do životopisu se ujistěte, že jste pro něj zvolili správnou pozici. Nechcete, aby byl obrázek uprostřed stránky. Obrázek by měl být v pravém horním rohu stránky. Ujistěte se, že obrázek není příliš velký. Profesionální fotografie udělá na potenciálního zaměstnavatele dobrý dojem.

Reklama

  • Sdílet tento příspěvek

Související Příspěvky