Pracovní pohovor potvrzení

Používání pozitivních afirmací při pracovních pohovorech

Co přesně jsou afirmace pro pracovní pohovor? Jak se používají a hlavně proč jsou důležité? Než se ponoříme do průvodce afirmacemi pro pracovní pohovor, podívejme se nejprve na to, co to vlastně afirmace je.

Pokud tedy chcete získat práci svých snů, můžete si pomocí pozitivních afirmací zvýšit sebevědomí.

Reklama

Co je to potvrzení pro pracovní pohovor?

Afirmace je v podstatě pozitivní zpráva nebo myšlenka, kterou můžete použít v boji proti vtíravým nebo negativním myšlenkám v každodenním životě. Může se jednat o každodenní afirmace, nebo je můžete používat pouze při pracovních pohovorech. Jde o to, že jakmile uslyšíte nebo vyslovíte negativní myšlenku, vaše vědomí se restartuje a vymyslí jinou pozitivní afirmaci. Díky této reakci vaše podvědomí uvěří afirmaci a ta se stane pro vaše podvědomí skutečností.

Jak se afirmace používají?

Teď už víme, co je to afirmace pro pracovní pohovor, ale jak se používá? To je dobrá otázka. Na začátku je třeba, abyste při rozhovoru s potenciálním zaměstnavatelem působili co nejsebevědoměji. To neznamená, že byste se někdy měli chlubit svými úspěchy, ale znamená to, že byste se měli snažit být co nejsebevědomější ve všech situacích. Pokud se v práci neprocvičujete v sebevědomí, nepřijmou vás, ať už děláte cokoli. Pokud se budete v práci chovat sebevědomě, získáte práci svých snů.

Proč jsou důležité?

Jakmile si najdete pozitivní afirmace pro danou práci, procvičte si jejich vyslovování nahlas. Tak si je osvojíte a uvěříte jim. Stejně jako u všeho ostatního platí, že pokud v něco nevěříte, nebudete schopni to ve svém životě projevit. Nezapomeňte, že afirmace nejsou magické. Jsou to prostě nástroje, s jejichž pomocí můžete získat přístup ke svému podvědomí a provést pozitivní změny ve svém životě.

Někteří lidé mají pocit, že mít pozitivní afirmace je hloupé nebo že to svědčí o nedostatku inteligence. Ani jedno není pravda. Studie totiž prokázaly, že pokud jste sebevědomí a víte, že máte dobré schopnosti, tyto pozitivní afirmace vám pomohou získat práci. Zaměstnavatelé dávají přednost sebevědomým a sečtělým uchazečům!

Pokud tedy chcete získat práci svých snů, posilujte své sebevědomí pomocí pozitivních afirmací. Nezapomeňte, že musíte věřit, že máte vlastnosti, dovednosti a schopnosti potřebné pro danou práci.

Reklama

  • Sdílet tento příspěvek

Související Příspěvky