Jak se popsat při pracovním pohovoru

Mnoho otázek, které jsou kladeny při pohovorech, lze dnes téměř shrnout do jedné malé otázky: „Kdo jste?“ Dnešní zaměstnavatelé začali být velmi konkrétní v tom, co u svých uchazečů hledají, protože si uvědomili, že si musí vybírat mnohem pečlivěji.

Když přemýšlíte o tom, jak se personalistovi popsat, je třeba mít na paměti několik věcí. Být si jistý svými schopnostmi neznamená, že se musíte chlubit. Znamená to pouze, že si uvědomujete své schopnosti a jste si vědomi, že jsou pro danou práci relevantní. Při rozhovoru s náborovým manažerem nebo při psaní je důležité být co nejupřímnější. Upřímnost je ta nejlepší politika.

Pokud nevíte, jak se popsat, shrňte svou kvalifikaci jednou větou: „Jsem dobrý prodejce.“ To je skvělý příklad toho, jak se popsat tazateli.

Být týmovým hráčem je také vlastnost, kterou prokážete během pohovoru. Být týmovým hráčem ukazuje, že jste ochotni upřednostnit potřeby ostatních před svými vlastními. To vám může pomoci vycházet s ostatními členy týmu a může vám to pomoci získat vysněnou práci. Využijte tedy tyto techniky, až půjdete na pracovní pohovor.

Hodně štěstí

  • Sdílet tento příspěvek